Jeśli chcesz uczestniczyć w kursach komputerowych podnoszących kwalifikacje zawodowe nauczycieli z zakresu obsługi komputera, obsługi internetu, bezpieczeństwa oraz pracy zdalnej naciśnij przycisk ZAPISZ SIĘ który przekieruje Cię do formularza zgłoszeniowego. Wypełnij formularz zgłoszeniowy, a my skontaktujemy się z Tobą w celu weryfikacji oraz ustalenia szczegółów.

Lista uczestników jest ograniczona!

Ilość uczestników darmowej wersji kursu jest ograniczona dlatego bardzo ważna będzie kolejność zgłoszeń!

Terminy: planowane terminy kursów to miesiące lipiec, sierpień oraz wrzesień.

Czas trwania kursu: określony zostanie po utworzeniu grupy i może się różnić w zależności od poziomu zaawansowania uczestników od 30 do 60 godzin lekcyjnych

Kursy planowane są w grupach 10-12 osobowych i odbywać się mogą:

  • w miejscu zamieszkania uczestników (wykorzystanie infrastruktury szkoły po wcześniejszym ustaleniu szczegółów z dyrektorem placówki)
  • w naszej siedzibie w Rzeszowie, pod adresem: Plac Jana Kilińskiego 2 (niedaleko dworca PKP)
  • zdalnie z wykorzystaniem platformy G Suite (warunkowo – jeśli szkoła posiada platformę G Suite do nauczania zdalnego)

Autorzy kursów

Paweł Krupiński

Jakub Szpunar

Magdalena Sobczak

Iwona Szarek

Nasze kursy online

Wspomaganie rozwoju mowy u dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym

Wspomaganie rozwoju mowy dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym to kurs online przeznaczony zarówno dla nauczycieli edukacji przedszkolnej jak i wczesnoszkolnej. W trakcie kursu poznasz teoretyczną stronę nabywania mowy przez dziecko. Dowiesz się czym jest mowa oraz poznasz etapy jej rozwoju wraz z charakterystyką mowy dziecka. Poznasz warunki, które muszą być spełnione, aby rozwój mowy przebiegał prawidłowo. Otrzymasz praktyczne wskazówki jak wspomagać rozwój dziecka oraz planować zajęcia. Wzbogacisz swój warsztat pracy o konkretne ćwiczenia, zadania i zabawy. Dowiesz się jakie ćwiczenia zaproponować swoim podopiecznym oraz jak dostosować je do ich wieku.

ClassFlow

Zaprojektowane przez nauczycieli dla nauczycieli oprogramowanie ClassFlow to rozwiązanie do prowadzenia lekcji zawierające zaawansowane narzędzia współpracy, które zwiększają zaangażowanie uczniów. Wprowadź energię do klasy za pomocą interaktywnych lekcji, działań, quizów i milionów angażujących zasobów od pedagogów z całego świata.

ActivInspire

ActivInspire to oprogramowanie do prowadzenia lekcji opartych na współpracy, które przeznaczone jest do tablic i monitorów interaktywnych. Znany i lubiany przez pedagogów na całym świecie program ActivInspire zapewnia szeroki pakiet narzędzi umożliwiających tworzenie i prowadzenie dynamicznych zajęć.

Sekrety zaangażowania pracowników

Sekrety zaangażowania zespołu to kurs, który pokaże Ci co robić, aby skutecznie motywować oraz angażować pracowników. Co demotywuje i czego unikać. Oraz jak z nimi rozmawiać aby osiągnąć błyskawiczną motywacje. To wszystko dostajesz w ekstremalnie przyjemnej formie, przedstawione przez doświadczonego trenera.

Narzędzia do nauki na odległość

Zdalne lekcje to wyzwanie dla nauczycieli, uczniów i ich rodziców. To nauka inna, niż ta w klasie. Dlatego przygotowaliśmy dla Państwa webinarium, czyli seminarium internetowe, w którym wychodzimy na przeciw trudnościom jakie na co dzień Państwo napotykają przygotowując e-lekcje. Dzięki naszemu e-szkoleniu prowadzonemu metodą Q&A (pytania i odpowiedzi) sprawimy, że e-lekcja stanie się bardziej realna, angażująca, efektywna i angażująca.

Cyberprzemoc - jak być bezpiecznym w sieci?

Internet stał się nieodłącznym elementem życia współczesnego człowieka. Szczególną rolę pełni w życiu dzieci i młodzieży, stając się źródłem wiedzy, rozrywki, ale niestety również wielu zagrożeń.

Szkoła lidera

Stań się liderem za którym idą inni. Nie bo muszą. Dlatego, że chcą. Ten program da Ci wszystkie niezbędne narzędzia do tego by skutecznie i efektywnie motywować i budować zaangażowanie zespołu, podnosić wyniki zespołu oraz przechodzić przez kryzysy.